360 video

Fotka je hodná tisíc slov. Koľko je potom hodné 360 video vo virtuálnej realite?

360 video má merateľné výhody a s použitím okuliarov virtuálnej reality je to jedinečný marketingový, ale aj reprezentačný nástroj.

Posilnenie marketingu

Ako viac zaujať? 360 materiál vytvára väčšiu pozornosť a angažovanosť. Predsa len je to niečo nové a iné ako 2D fotky a videa. V súčasnosti možno trochu nepoznané, čo sa dá krásne využiť. Zaujmete a oslovíte Vašu cieľovú skupinu. Sociálne siete začali podporovať 360 materiál, čo je indikátor tohto rastúceho trendu.

Neobmedzené možnosti pre diváka

Keď nasadíte niekomu VR okuliare a pustíte mu Vaše 360 video, uistite sa že sedí, lebo spadne na zadok. 360 video zachytáva všetko okolo a vytvára úplne iný rozmer. Vidíte všetko, viac informácii, viac možností a väčšia pozornosť diváka.

Loajalita zákazníka

71% dospelých vníma značky, ktoré sa prezentujú vo VR ako “napredujúce a moderné”. Dajte o sebe vedieť v úplne novom svetle. Dnes je všade toľko reklamy, že o každú sekundu pozornosti sa tvrdo bojuje. 360 video je niečo netradičné, čo vzbudzuje pozornosť samo o sebe.

Je to dobrá investícia?

Aby ste do toho investovali svoje peniaze a čas musí to stáť za to. Virtuálna realita je ďalšie vývojové štádium zábavného a vzdelávacieho priemyslu. To naznačujú štatistiky vývoja tržieb v priemysle virtuálnej reality.

Pár štatistík na záver:

360 video má 70-300% väčšiu angažovanosť

360 video má 30% väčšiu opakovanú sledovanosť

Kontaktujte nás a nechajte si spraviť 360 video podľa vašich predstáv

360 video