O nás – Príbeh ako to celé začalo

Cesta Lana VR sa začala dlho pred tým ako sme sa rozhodli začať podnikať. Začala už na vysokej škole, kde sme sa ako partia podporovali v nápadoch na podnikanie a cestovanie. A tak sme ako “Joži a Pali” splavili Dunaj a precestovali Áziu. Z ciest sme vždy doniesli kopec materiálu, ako videa a fotky. S tých sme robili prednášky a prostredníctvom nich hovorili naše zážitky z ciest. Hoci je Joži profesne strojár, po štyroch rokoch práce s turbínami sa rozhodol založiť cestovku. Začiatkom roku 2020 cestovku zlikvidovala Korona a vtedy sme sa rozhodoli začať inovatívnu cestu Virtuálnej reality.

Začiatok Lana VR bol s panoramatickými fotkami – Virtuálnymi prehliadkami. Portfólio služieb rastie k 360 videu. Pre virtuálnu a rozšírenú realitu sme sa rozhodli, pretože veríme, že je to skvelí nástroj našej budúcnosti. Nie len marketingový alebo zábavný priemysel ale aj učebný.

Vízia

Virtuálne prehliadky berieme ako prvý krok k tomu dostať sa do sveta Virtuálnej reality. Ľudia poznajú Google Street View a keď sa povie “ten panáčik” ktorého si dáte na ulicu, tak reaguje každý koho sme oslovili. Snažíme sa spojiť a spolupracovať s čo najviac ľudmi, ktorí idú tiež touto cestou virtuálnych prehliadok. Chceme aby to bolo u nás samozrejmosťou, tak ako inde vo svete.

Veríme nášmu produktu a našej službe. Virtuálny svet je potenciálne ďalší krok dnešného digitálneho sveta.

Naše minulé projekty

2013

Prvý projekt – online hra

2015

Joži a Pali na cestách: Splav Dunaja

2019

Joži a Pali na cestách: Naprieč Áziou