O nás – Príbeh ako to celé začalo

Cesta Lana VR sa začala dlho pred tým, ako sme sa rozhodli začať podnikať. Začala už na vysokej škole, kde sme sa, ako partia podporovali v nápadoch na podnikanie a cestovanie. A tak sme ako “Joži a Pali” splavili Dunaj a precestovali Áziu. Z ciest sme vždy doniesli kopec materiálu ako videa a fotky. Z tých sme robili prednášky a prostredníctvom nich hovorili naše zážitky z ciest. Hoci je Joži profesne strojár, po štyroch rokoch práce s turbínami sa rozhodol založiť cestovku. Začiatkom roku 2020 cestovku zlikvidovala Korona a vtedy sme sa vydali inovatívnou cestu Virtuálnej reality.

Pre virtuálnu a rozšírenú realitu sme sa rozhodli, pretože veríme, že je to skvelý nástroj našej budúcnosti. Nie len marketingový alebo zábavný priemysel, ale aj učebný.

Vízia

Virtuálne prehliadky berieme, ako prvý krok k tomu pomôcť a propagovať digitalizáciu našej krajiny. Slovensko sa má čím pochváliť a je to prostriedok akým sa dostať do povedomia aj v zahraničí a zvýšiť tak povedomie o cestovnom ruchu našej krajiny. Ľudia poznajú Google Street View, a keď sa povie “ten panáčik” ktorého si dáte na ulicu, tak reaguje každý koho sme oslovili. Snažíme sa spojiť a spolupracovať s čo najviac ľuďmi, ktorí idú tiež touto cestou virtuálnych prehliadok. Chceme, aby to bolo u nás samozrejmosťou, tak ako inde vo svete.

Veríme nášmu produktu a našej službe. Virtuálny svet je budúcnosť dnešného digitálneho sveta.

Naše minulé projekty

2013

Prvý projekt – online hra

2015

Joži a Pali na cestách: Splav Dunaja

2019

Joži a Pali na cestách: Naprieč Áziou